Magjia e Transformës – Eliminoje ankthin, dhimbjen dhe monotoninë me tri hapa, e jo barrëra

Magjia e Transformës – Eliminoje ankthin, dhimbjen dhe monotoninë me tri hapa, e jo barrëra

Videoja më poshtë është një prezentim i  Webinari “Live” mbi  progarmin edukues “Transforma”.

Shiqoje të tërë webinarin sepse është shumë informativ dhe edukues. Do të kuptosh më mirë se si mundesh me e transformu gjendjen me tri hapa në mënyrë natyrore dhe holistike. Me metoda që nuk do ta dëmtojnë trupin e as trurin!

Kurrë mos mendo për cmimin e cfardo transforme, mendo për konsekvencat e cmimit të jo shëndetit, dhimbjes dhe stresit. Ti sigurisht e din që jo dituria, sëmundjet dhe vdekjet e parakohshme e kanë një cmim tjetër! 

Urdhëro shiqoje dhe absorboje diturinë me videon ” E vërteta e “Transformës” ” Pastaj më kontakto si dëshmitarë i një dhimbjeje që ende e ke në mendjen dhe trupin tënd.

Kur e shtyp pullën “Play” ndoshta duhesh me prit pak derisa te mbushet vija e kalter deri ne fund te segmentit te videos.

Programi edukues “Transforma” e ka vlerën  899€. Me kontakto dhe do ta lehtësoj pagesën, në qoftë se nuk ke mundësi me pagu gjithë shumën përnjëherë. 

Më kontakto për cfardo që të intereson tek: elvira@lookfeeldogood.com

Të mirëpres!

 

sidi

ju lutem me ndihmoni si te regjistrohem sepse jam ne gjendje shume te keqe …. jam vajze 19 vjece dhe kam ankth , mbytem me ushqimin qe ha , sfle dot , me duket sikur do vras ndonje , me behen shume gjera dhe un smundem dot ,,,, njeriut nuk i kam thene per gjendjen qe kam se do thone qe eshte e cmendur… me ndihmoni njesoj sikur te me kishit motren tuaj…nuk kam qene keshtu kam gati 1 vit qe me eshte shfaqur…ju faleminderite

shpetim

si mundet nje person te kyqet ne programin tuaj…nese nuk ka mundesi kurfare per pages…sipas kesaj e keni perjashtuar nje grup te madh te njerzve qe kane neveoj per programin tuaj dhe keshillat qe ofron transforma..

Elvira

Programi im i perfshin ata te cilet deshirojne me investu ne shendetin e vet, pa e shiqu “cmimin”.
Kur don gjen. Parat nuk jane problemi, por fakti qe nuk e vleresojme veten, aty eshte problemi kyq.
Shpresoj qe jam e kjarte!
Me te mira
//E

Ganimetja

E nderuara dhe e dashura Elvira, prano pershendetje te perzemerta nga une. Me te vetrtetë fjalet e tua jane shum frymezuese, qetesusese dhe inkurajuese.Un jam kyqur ne kete rrugetim tendin me te vetmin qellim si ta bej veten dhe rrethin tim te ndjehen me mire, prej ne vegjeli me ka interesuar psikologjia dhe menaxhimi i gjerave, situatave dhe jetes ne pergjithsi,ne menyrë logjike dhe cdo her ne trurin tim me jane sillur po keto gjera qe ti qe sa koh po i ben ne praktike. Por, ndoshta pse e re nuk kam ditur nga tja filloj,dhe kam mbaru nje fakultet qe kam menduar se mund te dal shum e sukseshme,ate e arita,por nuk eshte ajo qe une e kam deshiruar me shpirt,nejse.Gjithmon jam munduar rethit me te cilin jam gjendur cdo her ti keshilloj me optimizem per cdo gja,(sepse e kam verejtur se kam ndikim dhe jam bindese)ndoshta kjo ka te beje me energjine individuale,por un ua shpjegoj gjanat nga kendveshtimi im, qe eshte shum i ngjajshem me tendin.Por pas nje kohe ndoshta nga rrethi ose ndikimi fillova te ndryshoj, filloi rrethi te ndikoj tek une, dhe per here te pare ne jete e zura veten duke menduar me pesimizem.U tmerova nga vet fakti pse te mendoj ashtu, e pash qe nuk ndjehem mir me asgje dhe se cdo gje me pengonte.Dhe kur per here te pare lexova per punen tende, u mahnita,u inspirova dhe te ndoqa ne cdo gja.Por jo edhe ne seanca private nepermjet internetit edhe pse me vjen shum keq per kete por nuk i kam aq mundesit e mdhaja qe te bej pagesa. Nuk qendroj keq ekonomikisht,por jeta e shtrejt nuk na i lejon disa gjana ekstra edhe nese jane ato ne dobi tonen, fatkeqsisht. Me intereson shum cka ndodh me ato vajza dhe gra te cilat jane si une. A nuk ka ndonje mundsi per ta?? Edhe pse sic te thash edhe me pare,une jam shum e kenaqur edhe me ato qe i kam lexuar deri tani nga ti, thjesht me japin motiv dhe gjithashtu edhe familjareve ua percjell. Por me inetereson si ja bejn ato qe nuk kan mundsi financiare,kur dihet se stresin me te madh e kan ato. A nuk ka ndonje fondacion qe do ti ndihmonte ato qe duan por skan mundesi te bejne seanca. Qofsh keshtu gjithmone,te pershendes shume!!!

Elvira

Ganimete e dashur, kam pregatite dhe sjell plot materiale gratis ne kanalet digjitale si ne Youtube ashtu edhe Facebook. Materialet me te mira dhe me qindra gratis i gjen te portali im http://www.elvirahaxhiaga.com . Kur te kyqesh ne kete faqe mund te regjistrohesh ne buletinin e shendetit, qe gjindet ne anen e djathte te faqes. E shkruan emrin dhe email adresen dhe aty te vijne keshilla cdo dite nga une.
Me te mira
//E

Armira Mersini

Me pelqen shum menyra e te shpeguarit ,ndihem shum mir kur ju degjoj tek spegoni kaq qarte .ju ndjek ne seminarwt e tua.

Erisa

Te falenderoj per cdo informacion qe jep elvira ,cdo email i jot na ben te buzeqeshim,sepse dhe te buzeqeshesh kerkon njerez kaq pozitiv sa ju jeni.

Haki

Ju pershendes perzemerëshit z.Elvira ju dëshiroj shendet,suksese në ket vit.
dasht zoti te arrini suksese edhe më të mdha në ket vit.

Afrim kelmendi

Shum flm Elvira per gjdo gjë qe ti po kontribon per me na lirue nga vujtjet tona per her te par te percjell por je shum e qart Ne spjegimit se SI te menagjohemi vet vehtën ,unë kesh tuj lexuar edhe komentust per Hallin qe kan per pagesen qe Eshtë nje shum e paperballushme per disa qe me te vertet vuajn por nuk kan mundesi te pagujn ,kshtu qe une vendosa qe te ja dhuron nje personi pagesen e nje viti por ket perzgjedhje duash ti te besh te gjesh nje qe me te vertet ka nevoj per te indihmojm,une e kuptoj qe kan shum nevoj per ndihm por unë kam mundesi vetem per nje .shpresoj qe do ndihmojn edhe te tjeret ,unë ju uroj te gjithvë nje jet te mir dhe te rahatshme pa strese pa angthe pa deprisjon nifsha mir per te gjith neve qe vujmi prej ketyre qe i shkruva me heret .nje falenderim i takon Elvires per palodhjen e saj qe ben nje pun shum te mir zoti te rujt ty edhe gjith atyre qe kerkojn ndihm nga ti!!!

Jasmina

Une jam nji Zonje 38 vjeq dhe kam shum monotoni dhe nuk me rrihet ne shtepi jam e mbyllur,nuk punoj,kam fsmilje.e vetmja penges esht se jam e qrregulluar dhe se kam shum monotonic ne shpi per ket dua ta di ,nese ke mundesi me tregom.nuk kam mundesi te paguj.pot ketkoj vetem nji kshill nga ju.e pash faqen tuaj dhe thash te shenoj ndoshta me nji fjal me ndimoni ju lutem.

Jasmina

Elvira e di qe ti e Ben nji pun te perkryer qe I ndimon njerzit.pot ishalla te paguhet edhe te zoti.kjo pun don’t energji mind kuptohet ,zoti te ruajt.ju pershendes Elvira nga Jasmina.

Lule

Pershendetje e nderuar kam nevoj per ju kam bo gjitha kontrollat krejt ne rregull jan dhe nuk di shka te baj si mud tju kontaktoj apo nje numer telefoni ju falemderit

Lule

Jam shum kec kam nevoj jam ne gjermani kam qen te nje psigologe gjermane dhe me ka dhan barna ton diten nuk jam cu pi kreveki edhe vec kam kajt ashtu nuk po du se i kam dy femi dhe kan nevoj per mu

Lindita

Elvira une deri me tani kam lexu dhe kam degju shume psikolog ama ti me te vertete je e papare.. te peruroje dhe shume suksese inshaAllah.. deshta me i than disa fjale per ato persona qe po ju duket shtrejt “transforma” por si duket ne si shqipetare jemi shume “injorant” sa i perket botes psikologjike..sepse s jemi aspak te vetedijshem se celsi i lumturise, shendeti mental dhe fizik m varen prej “nderdijes” dhe vetedijes qe kete pune Elvira po naj spegjon shume. Jeta jone m varen nga mendja.. nuk thuhet rastesisht: “nje mendje e shendoshe, ne trup te shendosh'”.. respekte

Gezimi papinova

Flas nga tirana . Jam shume i interesuar per te kontaktuar me ju . Si eshte me mire te kontaktojme nga afer apo nepermjet internetit te lutem me jep nje adrese ose nr kontakto

Your email address will not be published. Required fields are marked *