Mirë se erdhe në Transformë!

Mirë se erdhe në Transformë!

“Transforma” është krijuar për Ty që e ke një qëllim në jetë dhe që dëshiron të kontribosh me qëllimin tënd për një botë më të mirë.

Është  platform e edukimit mbi zhvillimin personal dhe te karrierës.

Ky program edukues do të drejtohet ty si person privat apo edhe si reprezentues/e i ndonje organizate, partie politike apo kompanie.

Shkurt për formën dhe metodën e punës e shpjegoj me sa vijon:
– Programin e kam pagezuar “Transforma”, sepse kjo do te ndodh me ty kur e zgjedh kete program dhe me ata te cilet ti do t’i ndihmosh 🙂
– Do te kemi webinare cdo javë, këto do të jene pjesë e materialit te punës. Webinaret, seminaret, intervistat dhe programet e ndryshme do të jenë të iniqzuara, me mundësi të degjohen dhe shiqohen non stop.
– Seminare “Live” ne Kosovë
– Aplikimet e metodave te ndryshme te lirimit te ankthit, depresionit dhe stresit
Ushtrime te ndryshme si të flasim dhe prezentojmë para publikut
– Ushtrime mbi formën e mbajtjes se seancave dhe konsultimeve
– Ushtrime rreth mbajtjes së një seance meditimi
– Ushtrime mbi krijimin e afirmacioneve të ndryshme
– Ushtrime mbi demonstrimin e teknikës EFT
– Takime individuale dhe në grup në Skype
– Lista te rezultateve te arritura
Prezentimi i projektit me grupin

– Evaluimi i platformës

Niveli i programit është i lartë dhe kërkon lidership të fortë të strukturuar dhe diciplinuar.

Programi është i bazuar nga ekseprienca ime 17 vjecare e punës në nivele te ndryshme. Unë së bashku me psikoterapistët e ndryshëm këtu në Suedi do të ofrojmë një platform edukuese te një kalibri të veqantë që sipas meje ende nuk egziston në trojet tona. Programi është krijuar në tri nivele të ndryshme.  Poshtë i kam postu dy video te rëndesishme. E para është për tërë programin dhe pse TI duhesh t’a aplikosh Transformën, ndërsa videoja e dytë ka të bëj me
përmbajtjen dhe çmimin e pjesës se parë.

Videoja. nr. 1. Në këtë video mund t’a shiqosh videon mbi vlerën dhe çmimin e “Transformës” si një program të plotë në tri nivele të ndryshme.

Videoja nr. 2. “Signalet e trurit dhe trupit“, Pjesa e parë dhe çmimi për këte pjesë.

Videoja 3. “Si e trajton trupin tend?”, Pjesa e dytë dhe çmimi

Nëse nuk e ke shiqu pjesën e parë, të dytë dhe të tretë të videos se çfarë tema do të përmbaj secili nivel i programit atëhere kliko këtu. kliko ketu.

Për t’a krijuar Transformën, duhet kërkuar atë, prandaj apliko tani!

[contact-form-7 id=”115″ title=”Pse Transforma?”]

 I tërë portali është në konstruim e sipër dhe do të ketë ndryshime gjatë procesit të punës!

Për më shumë mbi punën  time, mua dhe artikujt e mi mbi shendetin vizitoje  www.elvirahaxhiaga.comAAATransforma1

 

 

Ndoc Shaben

Logoja shume e bukur, shume pranverore, clodhese.
Me pelqen edhe faqja.
Shpresoj te gjejme gjera te mira.
Ju falenderij Elvira.

Elvira

Te falenderoj per kete kompliment Ramize. Me vjen mire qe perpilimi ka qene i kjarte. Kjo eshte me rendesi.
Me te mira!
//E

lindita

E nderuar Znj Elvira,ashtu si heret e tjera ju kam falenderuar per te gjitha keto qe me keni dhene. jeni nje grua vertet me shum kurajo qe na sheroni me ane te komunikimit tuaj, dhe transmetive te postes elektronike.
Jam shum e kenaqur me informacinin tuaj, dhe do vazhdoj te ndjek.
nderiemt e mia nga Shqiperia

Agimi

Shume suksese Elvira je nje njeri me vlera te veqanta dhe ke shpirt human.te pershendes shume dhasht zoti te kemi sa me shume njerez si ti ni shqiptari

Elvira

Te flmnd Atifete per komplimentin. Shpresoj se interesimi do te jete ashtu sic eshte edhe nevoja. 🙂
Te pershendes!//E

teuta

Shume bukur e nderuara Elvira ,njeherit ju uroj suksese ne te ardhmen per punen tuaj shume humane sepse programi eshte i qelluar

rrezearta

Elvira si gjithemon me ide t e mrekullueshme po me pelqen permbajtja strukturimi ngjyrat me japi nje ndjenje reaksi ..gjdo gje cka shtohet ti je ideatore nuk besoj qe do te jet me ndryshe .perveq ndjenjes te bukur

florie

ju pershendes e nderuar,
na beni per vete me ate qe nderohem duke pare emrin tim; ne pershendetje e spo thuhet Ti ose ndoj zonje a dicka qe ne raste do te dukej si akuze,uroj qe dera e juaj te jete e hapur per te mira,u shperblefshi me njerezoren e mundshme, vershimi i juaj per pozitivitetin u befte det e oqean.Ndjehem me fat qe kam mundesi te hap shenime te tilla.Opinioni i juaj me reflekton per nje njeri qe eshte i informuar; titulli transforma eshte i qelluar dhe shume dimenzional. Po e permbyll duke ju shprehur se me te vertete njeriu ka nevoje gjithmone per dickame ndryshe.

Your email address will not be published. Required fields are marked *